Grup Hepsi Fan Sitesi © 2009
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grup Hepsi Fan Sitesi © 2009

hoşgeldiniz, Misafir.
son ziyaretiniz:
toplam mesajınız: 0 

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kenan Doğulu

+2
RapLera <3
*_-cHaqMa sHéiDaN-_*
6 posters
YazarMesaj
*_-cHaqMa sHéiDaN-_*
FoRumun YıLdızı
FoRumun YıLdızı
*_-cHaqMa sHéiDaN-_*

Ruh Hali : Kenan Doğulu 2asiknj2rp5
Sanal Hayvan : Kenan Doğulu 8kediif5to0

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 5:50 pm

Beş yaşında iken konservatuarın piyano bölümüne birincilikle girdi. Altı sene piano bölümünde eğitim
aldıktan sonra önce flüt bölümünde, hocası Erkan Alpay'dan flüt, ardından gitar bölümü açılınca da
Erdem Sökmen'den gitar dersleri aldı. Bu esnada tiyatro eğitimi, çocuk korosunda solistlik, ritmli sazlar öğrenimini de sürdürdü. Daha sonra Kültür Kolejinden başarı ile mezun olup Amerika'da,
New Hampshire eyaletinde, Hesser College'da �Communication� sertifika programını bitirdi.
Müzik kariyerini ilerletmek, show dünyasının kalbinin attığı Los Angeles'dan, yenilikleri ülkemize
taşıyabilmek amacı ile L.A. Musicians Institute'da yüksek öğrenimine başladı.
Daha sonra yüksek öğrenimine Türkiye'de devam etmeye karar veren sanatçı, ülkesine dönerek Bilgi Üniversitesi Müzik bölümünde devam etti. Kenan Doğulu, Türkiye'de meşhur, sevilen ve beğeniyle izlenen
bir sanatçı olduğu halde, müzik kariyerinde yaptıklarını hala yetersiz bulmakta, çok daha büyük projeler ile hedeflerini daha da büyütmek için sürekli çalışmaktadır. Gelecekteki hedeflerinin başında, ülkesinde olduğu kadar, yurtdışında da önemli projelere imza atmak ve bir dünya sanatçısı olmak gelmektedir.

Diskografi;
Sanatçının ilk albümü "Yaparım Bilirsin" Ağustos 1993'te piyasaya çıktı. O yıl verdiği 93 konserle Türkiye çapında önemli sayılabilecek bir rakama ulaşan Kenan Doğulu'nun, ikinci albümü "Sımsıkı Sıkı Sıkı" Aralık 1994'de piyasaya sürüldü ve bir yıl içinde sanatçının 175 canlı performansıyla ulaşılması güç bir başarı kazandı. 1996 Ağustos ayında müzik marketlerde yerini alan "Kenan Doğulu III" isimli albümü yoğun bir ilgiyle sevenlerinin beğenisini kazandı.
Cumhuriyetimizin simgelerinden olan 10. Yıl Marşımız, 29 Ekim 1997 tarihinde Kenan Doğulu tarafından yeniden düzenlenerek, günümüz Türkiye'sine ve Türk Milleti'nin beğenisine sunulmuştur. 10. Yıl Marşı'nın bu düzenlemesinin de yer aldığı "Kenan Doğulu 3.5" isimli Maksi Single 1997 yılı içerisinde piyasaya sunuldu. Cumhuriyet Marşımızın gündeme oturtulmasında, medyatikleşmesinde, çocukların ve gençlerin hafızalarında yeniden yer etmesinde sanatçının büyük bir katkısı olmuştur. 1998 yılında Cumhuriyetimizin 75.Yıl Kutlamaları çerçevesinde, Bursa'dan başlayıp, Antalya, İstanbul, Ankara, İskenderun, Samsun, Selçuk'a kadar devam edip, İzmir'de noktalanan bir "Cumhuriyet Turnesi"'ni de başarı ile tamamlamıştır.
1999 yılında, Türk halkının 10.Yıl marşının yeni düzenlemesine gösterdiği ilgiden ilham alan sanatçı, Yüce Önder Atatürk'e olan saygısını, Gençlik Marşı'nın yeni düzenlemesinin yer aldığı bir Single Albüm ile bir kez daha gösterdi. Sanatçı bu tip çalışmaların marşlarımızın yeni nesillere benimsetilmesinde önemli rolü olduğunu düşünmektedir. Aynı yıl �Ben Senin Herşeyinim� isimli albüm piyasaya sunuldu. Ardından iki yıl sessizliğe bürünen sanatçı 2001 yılında büyük ses getiren �Ex Aşkım� isimli albümü ile müzikseverlerin bekleyişine son verdi. 2002 yılında ise �Ex Aşkım� albümünün unplugged versiyonu olan �Kenan Doğulu 5.5� piyasaya çıktı ve en az �Ex Aşkım� kadar beğeni toplayarak geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı. �Demedi Deme� isimli yepyeni bir albümle 2003 yılında sevenleri ile bir kez daha buluştu.
2004 Yılı Ağustos ayında da buçuklu albümlerine Kenan Doğulu 6.5 albümünü çıkararak bir yenisini daha ekledi.Yaparım Bilirsin, Kurşun Adres Sormaz ki, Sımsıkı Sıkı Sıkı, Can Bebeğim, İsyan Bu Haykırış, Hiç Bana Sordun mu?, Kandırdım, Günah Değil mi Bana?, 10. Yıl Marşı, Hiç Bana Sordun mu? (Remix), Gelinim, Gençlik Marşı, Ben Güzelden Anlarım, Papatya, Ben Senin Herşeyinim, Tükendim Ben, Tutamıyorum Zamanı (Akustik), Tanımamışsın, Aşkım Aşkım, Aklım Karıştı, Sorma (Trance Europe Mix) parçalarına olmak üzere toplam 21 klibi bulunmaktadır. Dinar'da çekilmiş olan "İsyan Bu, Haykırış" adlı parçanın klibi, sadece burada bulunan depremzedelere yardım amacı ile yapılmış ve mağdur olan vatandaşlarımıza maddi destek sağlamıştır.
Ayrıca, sanatçının sahibi olduğu ve 1993 Aralık ayı sonunda faaliyete geçen Doğulu Ses ve Görüntü Hizmetleri Ltd. Şti. Temmuz '98 tarihi itibarı ile tecrübeli ve yepyeni kadrosuyla "Doğulu Productions" adı altında kendi binasında hizmete girmiştir. Doğulu Productions, bugüne kadar Kenan Doğulu'nun albümlerine imza atmış ve ayrıca bünyesindeki stüdyosunda değişik sanatçıların albüm kayıtlarını gerçekleştirmiştir. Bunun yanısıra her türlü, yerli ve yabancı konserler, spor organizasyonları, CD Plus prodüksiyonları, digital kayıt ve mastering çalışmalarına da devam etmektedir. Son olarak sanatçı ingilizce albüm çalışmalarını sürdürmekte ve bu sebeple sık sık Los Angeles'a gidip gelmektedir

ALINTIDIR..!
http://ensekeyhepsiciler.wowwars.net
RapLera <3
SaqoLeRa'cı Admin
SaqoLeRa'cı Admin
RapLera <3

Ruh Hali : Kenan Doğulu 3dusuncelifk8wt5
Sanal Hayvan : Kenan Doğulu 1ejderhawv3mm3

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 6:40 pm

teşekkür ederzZz
*_-cHaqMa sHéiDaN-_*
FoRumun YıLdızı
FoRumun YıLdızı
*_-cHaqMa sHéiDaN-_*

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:39 pm

öNeMLi déqiL..! Smile
Black/Angel
Ps Prensesi Admin
Ps Prensesi Admin
Black/Angel

Ruh Hali : Kenan Doğulu Melekgibitj6re3
Sanal Hayvan : Kenan Doğulu 3tavsanai6hd0

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimeC.tesi Ara. 06, 2008 3:04 pm

saqol Jnm
http://www.gruphepsifan.iftopic.com
Camp*GirL
CemReJi Admin BerfuSh
CemReJi Admin BerfuSh
Camp*GirL

Ruh Hali : Kenan Doğulu 4canliwm7bk0

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 1:42 pm

Kenan Doğulu B06
http://gruphepsifan.iftopic.com
*_-cHaqMa sHéiDaN-_*
FoRumun YıLdızı
FoRumun YıLdızı
*_-cHaqMa sHéiDaN-_*

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 6:33 pm

saoL BéRFu
önmli deil kıslar
GlcnDeniz
1. Uyarı
1. Uyarı
GlcnDeniz

Ruh Hali : Kenan Doğulu 12seytaniuq0yq8
Sanal Hayvan : Kenan Doğulu 5aslanwa7jg4

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 7:47 pm

Kenan Doğulu Keno22 Kenan Doğulu Bio1 Kenan Doğulu Bio3 Kenan Doğulu Bio4 Kenan Doğulu Bio5 Kenan Doğulu Bio6 Kenan Doğulu Bio8 Kenan Doğulu Bio9

Kenan Doğulu Keno13Kenan Doğulu Keno14Kenan Doğulu Keno15Kenan Doğulu Keno16
Kenan Doğulu Keno17Kenan Doğulu Keno18Kenan Doğulu Keno19Kenan Doğulu Keno20

Kenan Doğulu
Doğum Yeri : İstanbul
Doğum Tarihi : 31 Mayıs 1974
Eğitimi : Yüksek Lisans
Müzisyen Yurdaer Doğulu nun oğludur.

Beş yaşında iken konservatuarın piyano bölümüne birincilikle girdi. Altı sene piyano bölümünde eğitim aldı, hocası Erkan Alpay'dan flüt, Erdem Sökmen'den gitar dersleri aldı. Bu sırada tiyatro eğitimi, çocuk korosunda solistlik, ritmli sazlar öğrenimini de sürdürdü.Kültür Koleji'nde lise öğrenimini bitirdi. ABD'de, New Hampshire eyaletinde, Hesser College'da “Communication” sertifika programını bitirdi. Ardindan L.A. Musicians Institute'da yüksek öğrenimine başladı.Daha sonra yüksek öğrenimine Türkiye'de,Bilgi Üniversitesi'nde devam etti.

Kenan Doğulu Kenan-dogulu
2000 - Hiç Bana Sordun mu
http://www.sitem.yok.benim.com
Black/Angel
Ps Prensesi Admin
Ps Prensesi Admin
Black/Angel

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 10:21 pm

saqoL JNm
Camp*GirL
CemReJi Admin BerfuSh
CemReJi Admin BerfuSh
Camp*GirL

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimePerş. Ara. 25, 2008 7:58 pm

saqL
GlcnDeniz
1. Uyarı
1. Uyarı
GlcnDeniz

Ruh Hali : Kenan Doğulu 12seytaniuq0yq8

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimeCuma Ocak 09, 2009 5:20 pm

Kenan Doğulu
Gnçtrkcll yaz aylarında üyelerini eğlenceyle buluşturduğu 40°C partilerinin bu yılki konuğu yine Kenan Doğulu’ydu. Biz de bu sıcak partilerin Mersin ayağına konuk olduk ve Kenan’ın konserindeki sevgi yangınından payımıza düşeni aldık:)

Kenan Doğulu Imperiaflex_0_0_0

Kenan Doğulu Magnify
Hepsi grubu da geçen yıl seninle birlikte gnçtrkcll 40°C Turnesi’ndeydi. Onların yokluğu sana ne hissettirdi?

Hepsi Kızları çok tatlılar. Onlar benim Duracell’lerim:) Çok keyifliler her şeyden önce. İşlerini iyi yapıyorlar ve çok disiplinliler. Onlarla bir arada olmak her zaman insanı memnun ediyor. Ama bu sene böyle düşünmüşler. Ben de “Altımıza birkaç grup alsak, yeni arkadaşlarımıza destek olsak” diyordum, ama daha sonra böyle olmasına karar verildi.

Hepsi’nin son albümündeki tek yeni beste, yani “Dört Peynirli Pizza” şarkısı sana ait...

Ben bu şarkıyı çalarken kızlardan bir tanesi, “İşte bu bizim şarkımız” dedi. Bir an evvel bitirip albüme yetiştirmeye çalıştık. Aslında o şarkı için çok daha önceleri hazırlanmak isterdim. Son anda albüme yetişen şarkılar olur ve onlar albüme uğurlu gelir. Onlar da “Bize uğurlu gelecek” dediler. Bence çok da güzel oldu. Hayranları çok seviyorlar. Belirli bir hedef kitleye direkt yöneltilmiş bir projeydi benim için. Çünkü genç yaş kitlesine hitap eden Hepsi’den daha büyük başka bir grup yok diye düşünüyorum. Onları anlamaya çalışarak sözleri yazmaya çalıştım. O kadar gençler ki, onlarla 120-130 proje daha yaparız sanırım!

Bu şarkıyla ilgili aldığın kötü eleştirilere ne diyorsun?

Aslında kötü eleştiri almadım. Benim kulağıma gelmedi. Ne geldi ki sizin kulağınıza?

“Kenan’dan böyle şarkı nasıl çıkar” diyenler oldu…

İnan ki böyle şeyler duymadım, ama işlerine yaramadıysa çok üzülürüm. İşlerine yarayacak bir şarkıydı.

Onların kitlesi çok sevdi, ama Kenan Doğulu denildiğinde yakışmadı o şarkı…

Kenan Doğulu dinleyicisi için yapılmadı o şarkı çünkü. Hedef kitleye yöneltilmiş bir şeydi. Ben onlara “Bu şarkı hit olacak, tüm Türkiye bunu konuşacak” demedim. Onlar “Bizim dinleyicimiz bu şarkıyı çok sever, biz söylemek istiyoruz” dediler. “Buyurun sizin olsun” dedim. Yapılmış şeyin üzerine muhasebe yapmayı sevmiyorum. Biz üretken insanlarız. Önümüzdeki ay başka şarkılar çıkacak, onlar yerlerini bulacak ya da bulmayacak. Genelde eleştirilerle ilgili negatif de olsa, olumlu da olsa çok fazla etkilenmiyorum. Çünkü her zaman bildiğim ve doğru hissettiğim şeyi yapıyorum. Gerek ilişkilerimde, gerek sosyal statüler arasındaki dengelerde, gerekse ariyerimle ilgili konularda kim ne düşünüyor diye inanın pek fazla önemsemiyorum. Çünkü o zamanlar geride kaldı. Hepsi için de bir dahaki albümü düşünmeye başladım. Albümde yeni bir şarkı yoktu, yeni bir şarkı istiyorlardı. Şarkıyı verirken “Bana yakışır mı, yakışmaz mı” diye pek düşünmedim açıkçası.

Yaptıkları cover şarkıları beğendin mi?

“Sımsıkı”yı Ozan Doğulu yaptı. Cover gibi değil de, remiks gibi oldu. Onu ve diğer şarkıların bazılarını çok beğendim. Konserlerinde sahneden aynı anda herkesin gözlerinin içine bakmayı nasıl başarıyorsun:) Elimden geldiği kadar herkesle birebir ilgilenmeye çalışıyorum. Benim için “Sahnede başarılı” diyorlar
ya, en önemli unsurlardan bir tanesi insanların birebir kalplerine girmeye çalışmamdan kaynaklanıyor. Topluluğa söyleyip de boşluğa bakmak yerine gözlerinin içine akmaya çalışıyorum.

Kenan Doğulu’nun bir müzik matematiği var mı?

Mantık var, ama yüzdeleri ne diye hiç düşünmedim. Sözler ve teknolojiyi yakalamış bir sound alması benim için çok önemli. Rock müzikten de, pop müzikten de, cazdan da etkilenebilirim. Hepsini bugünün elektronik güzelliğine yakışır bir şekle sokmaya çalışıyorum.

Peki, aşk senin için bir müzik tarzı olsaydı, hangi tarz olurdu?

Klasik müzik olurdu.

Sahne kıyafetlerini çok beğeniyoruz. Kız kardeşin mi tasarlıyor?

Hayır. Ceyda diye bir arkadaşım var. Yıllardır beraber çalışıyoruz. Onun sayesinde oluyor bu.

Bu arada amca da oldun:) Nasıl bir duyguymuş bu?

Sırf o yüzden konser arasında Bodrum’a gitmeye çalışıyorum. Arya’yı çok özlüyorum. Çok tatlı, çok güzel, çok hoş bir duygu. En kısa zamanda ben de bir bebek istiyorum. bakalım ne olacak?

Anne adayı var mı peki?

Yok!

Hep müzmin bekar mı kalacaksın?

Hayır, iki sene içerisinde bir aile istiyorum.

Planların arasında bu da var yani...

Önümüzdeki sene mart ayında albümü çıkarmayı, ekim gibi bir değişiklik olmazsa askere gitmeyi, 21 gün askerlik yapıp yaz başında da evlenmeyi düşünüyorum. Eğer o zamana kadar aşık olursam tabii:)

Nasıl bir baba olursun sence?

İyi bir baba olurum herhalde. Bunun çevremdeki insanlar tarafından da onaylandığını gördüm. Kuzenlerime, yeğenlerime yarı baba sayılırım. Aile bağları çok önemli benim için. Annemle ne kadar seviştiğimizi herkes biliyor! Arkadaş gibiyiz. Tüm akrabalarımla hep bağ içerisindeyim. Hep büyük bir aile olalım, İtalyan aileleri gibi 20-30 kişi yemek yiyelim, bir sürü çocuk beni rahatsız etsin istiyorum. Onun için çalışmalara başladık, ilk Ozan’dan geldi gol:)

Aşkta ünlü ünsüz uyumuna inanıyor musun?

Sanırım. Dört senedir ünlü olan biri ile çıkmıyorum.

Bu, hayatına da yansıyor… Röportaj vermiyorsun, magazinde yer almak istemiyorsun…

Ödüm patlıyor birisi röportaj yapacağı zaman! Çünkü kendimi anlatmayı sevmiyorum. Her zaman herkes anlayamayabiliyor. Ters bir yerden girip oyuna getirmeye çalışanlar oluyor. Bu durumdan çok rahatsız oluyorum. Mümkün olduğunca daha az gözükmeye ve daha öz konuşmaya çalışıyorum. Ünlü insanlarla olmamayı tercih ediyorum. Olmamak için de özen gösteriyorum. Ünlü çok güzel bir kız görsem, eskiden olsa yanına gidebilirdim. Şimdi elimden geldiği kadar hoşlanmamaya, başıma iş almamaya çalışıyorum:) O karmaşa içerisinde orada burada yürürken kameralarla dolaşmayı sevmiyorum. Yurt dışında yaşıyor olmam büyük avantaj. Çünkü orada özel hayatım tamamen bana kalıyor. Kenan Doğulu değil, Kenan oluyorum. Kenan olduğum için çok büyük bir seçenek yelpazesiyle karşı karşıya kalıyorum. Japon, Çin, Paraguay, Venezüella, İran gibi değişik bir yelpaze oluyor! Bazıları kendi ülkelerinde ünlü oluyor...

Yabancı gelin gelebilir yani…

Alabiliriz:) Ama benim esas niyetim Türkçeyi çok iyi çözmüş olan biriyle ya da gerçekten bir Türk’le evlenmek. Çünkü çok edebi yaşayan bir insanım. Sabah kalktığımda sürpriz, karışık, biraz duygulu, özel mesajlar atan biriyim. Bunlar algılanmadığı ve geri dönüşler aptalca olduğu zaman olmuyor.
http://www.sitem.yok.benim.com
Camp*GirL
CemReJi Admin BerfuSh
CemReJi Admin BerfuSh
Camp*GirL

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimeC.tesi Ocak 10, 2009 10:01 pm

saolun
Black/Angel
Ps Prensesi Admin
Ps Prensesi Admin
Black/Angel

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimeC.tesi Ocak 24, 2009 4:37 pm

saqoL
Camp*GirL
CemReJi Admin BerfuSh
CemReJi Admin BerfuSh
Camp*GirL

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimeC.tesi Mayıs 23, 2009 10:22 am

Kenan Doğulu 800px-ESC_2007_Turkey_-_Kenan_Do%C4%9Fulu_-_Shake_it_up_Shekerim

Kenan Doğulu 8045_b_6101

Kenan Doğulu Kenandogulu

Kenan Doğulu Kenan1
Black/Angel
Ps Prensesi Admin
Ps Prensesi Admin
Black/Angel

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 4:08 pm

sağoL Cnm
-_-ChocoLaDe.DiSc-_-
Yabancı Üye
Yabancı Üye
-_-ChocoLaDe.DiSc-_-

Ruh Hali : Kenan Doğulu 6gevezebt5ms2

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 9:22 am

Black/Angel demiş ki:
saqol Jnm
Black/Angel
Ps Prensesi Admin
Ps Prensesi Admin
Black/Angel

Kenan Doğulu Empty
MesajKonu: Geri: Kenan Doğulu   Kenan Doğulu Icon_minitimeSalı Tem. 07, 2009 11:16 am

Thanks

Kenan Doğulu
1 sayfadaki 1 sayfası